Monitory CCTV

i ekranów dotykowych

Monitory CCTV
  • Wejścia sygnału wideo HDMI, VGA, RCA i BNC.
  • Montaż biurkowy, ścienny i w zabudowie.
  • Stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu.

Wyświetl monitory CCTV

Monitory CCTV

Optymalne wyświetlacze do kamer monitoringu

Szukasz małego monitora do systemu CCTV? Nasze wyświetlacze do kamer monitoringu zapewniają znakomitą jakość obrazu z szerokim kątem widzenia 178 stopni. Monitory Beetronics zostały zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w trybie ciągłym i posiadają szeroki wachlarz wejść sygnału wideo, co pozwala im doskonale współgrać z kamerami monitoringu. Monitory oferują możliwość wyświetlania obrazu w kolorze i w trybie monochromatycznym (czarno-białym).

Monitory CCTV

Wiele wejść sygnału wideo

Wszystkie nasze monitory zostały wyposażone w wiele wejść sygnału wideo, umożliwiając podłączenie kamer analogowych poprzez złącza BNC lub RCA, by wyświetlać pojedynczy pasmo obrazu na kanał. Aby wyświetlić sygnał z wielu kamer jednocześnie, wystarczy podłączyć cyfrowy rejestrator wideo do wejścia HDMI. Poszczególne kanały można wygodnie przełączać przy pomocy pilota lub przycisków samego monitora. 

       

Monitory CCTV

Dostępność od ręki

Nasze ekrany monitoringu cieszą się popularnością na całym świecie w szerokim zakresie środowisk i funkcji. Rozumiemy, jak wielkie znaczenie odgrywa trwała dostępność urządzeń i choć nieustannie rozwijamy nasze produkty, dbamy też o ich kompatybilność i utrzymanie pierwotnych wymiarów.

Zapewniamy długoterminową dostępność wszystkich naszych monitorów CCTV. Stała dostępność produktów stanowi jeden z naszych głównych priorytetów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze rozwiązania mogą zostać bezproblemowo wdrożone w dogodnym miejscu i czasie.

Skontaktuj się z naszym ekspertami
Skontaktujemy się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie

Sprawdzona jakość i zaufanie klientów

Monitory Beetronics są wykorzystywane codziennie przez tysiące użytkowników – nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Nasze ekrany napotkać można w szerokiej gamie zastosowań, od lokalnych sklepów detalicznych, po działające na drugim końcu świata firmy z rankingu Fortune 500.

Jesteśmy dumni, że tak wiele wiodących, innowacyjnych przedsiębiorstw i organizacji wykorzystuje nasze wyświetlacze do kamer monitoringu i obdarza nas nieustającym zaufaniem.

Monitory CCTV
Bardzo pozytywne wrażenia. Szybka dostawa, dobra obsługa i satysfakcjonująca jakość produktów.
Daimler AG
Korzystamy z monitorów Beetronics, bo są łatwe w montażu i stworzone z myślą o długoterminowym użytkow
Bascom Kamery
Przejrzysta strona, szybka dostawa, dobra jakość i ceny.
ENDO INDUSTRIALENDO INDUSTRIAL

Zawsze gotowi do pomocy


Nie wiesz, który monitor wybrać? Skontaktuj się z naszymi ekspertami! Posiadamy wiele lat doświadczenia w pracy z klientami i z przyjemnością podzielimy się wiedzą, aby pomóc w znalezieniu rozwiązania, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

  • Porady i rekomendacje
  • Bezpłatne wsparcie 
  • 14-dniowy okres testowy z gwarancją zwrotu kosztów

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 17:30.
Zacznij działać już dziś! Skontaktuj się z nami pod numerem: 022 397 04 43.

Zleć wycenę Kontakt

Monitory CCTV
4,9/5 z 300+ recenzje
Przesyłka gratis
Zadzwoń pod numer: 022 397 04 43