Montaż i integracja

Monitory do interfejsów HMI z wieloma wariantami montażu

Wraz z postępem cyfryzacji ekrany dotykowe spotyka się w coraz większej liczbie urządzeń, takich jak parkometry, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, stanowiska odprawy w terminalach lotniczych itp. Wyświetlacze służą w nich do obsługi interfejsu użytkownika, sterowania urządzeniem lub do dostarczania informacji. Nasze metalowe monitory zostały zaprojektowane specjalnie do tego typu zastosowań i są obecnie wykorzystywane w wielu branżach na całym świecie. Ekrany łączą w sobie inteligentne funkcje, szeroki zakres łączności oraz wiodący w branży poziom niezawodności, przez co sprawdzają się idealnie nawet w trudnych warunkach.

Montaż i integracja
Montaż i integracja

Zaprojektowane do zastosowań profesjonalnych

Nasze monitory znajdują szerokie zastosowanie w trudnych warunkach otoczenia, takich jak obszary produkcyjne, bezobsługowe obiekty publiczne, a nawet tereny otwarte. Ekrany stosowane w takich warunkach muszą być wystarczająco wytrzymałe, by umożliwić niezawodne działanie przez cały rok w połączeniu z wygodą i precyzją obsługi dotykiem. Każdy ekran produkowany jest z wysokiej jakości podzespołów, które gwarantują niezawodność działania przez długi czas. Dodatkowo, wytrzymały pojemnościowy wyświetlacz wielodotykowy obsługuje jednocześnie 10 punktów styku, umożliwiając niezwykle precyzyjną obsługę i komfort użytkowania. Przedni panel ekranu dotykowego jest wodo- i pyłoszczelny.

Montaż i integracja

Łatwość integracji

Metalowe ekrany Beetronics oferują możliwość integracji w dowolnym systemie dzięki wszechstronnym opcjom montażu. Dołączone listwy montażowe i łatwa do usunięcia obudowa umożliwia montaż w wielu konfiguracjach oraz płynną integrację w każdym otoczeniu.

Energooszczędne ekrany obsługują napięcie wejściowe w zakresie od 9 do 28 woltów i oferują możliwość instalacji bez dodatkowego chłodzenia bądź wentylacji. W rezultacie monitory są bardzo ciche i to nawet podczas długiego, intensywnego użytkowania.

Montaż i integracja

Doskonała jakość obrazu

Ze względu na możliwość pracy w różnych warunkach środowiskowych i przy zmiennym oświetleniu, czasami konieczne jest dostosowanie barw i parametrów obrazu. Proces kalibracji kolorów, kontrastu i jasności ekranu jest jednak bardzo łatwy, umożliwiając osiągnięcie pełnej czytelności obrazu w każdych warunkach.

Wszystkie nasze monitory i ekrany dotykowe wyposażone są w najnowocześniejsze wyświetlacze IPS, które zapewniają znakomitą ostrość obrazu wraz z szerokim kątem widzenia rzędu 178 stopni. Matowa powierzchnia ekran minimalizuje też efekt odblasków świetlnych, przez co obraz pozostaje w pełni czytelny nawet w nasłonecznionym otoczeniu.

Zobacz nasze produkty
4,9/5 z ponad 300+ recenzji
Darmowa dostawa
Zadzwoń pod numer: 022 397 04 43