Sale konferencyjne i miejsca spotkań

Monitory do biur, sal konferencyjnych i miejsc spotkań

Wraz z postępującą cyfryzacją i wzrostem popularności modeli pracy hybrydowej, monitory stały się nieodłącznym elementem współczesnych sal konferencyjnych i innych miejsc spotkań. Nasze monitory i ekrany dotykowe to profesjonalne, wysokiej klasy urządzenia spełniające potrzeby sal konferencyjnych przyszłości. Ekrany Beetronics są obecnie wykorzystywane w wielu miejscach spotkań i cieszą się uznaniem klientów dzięki inteligentnemu zakresowi funkcji, najwyższej jakości obrazu, nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie designu i wiodącej w branży niezawodności.

Sale konferencyjne i miejsca spotkań
Sale konferencyjne i miejsca spotkań

Inteligentne funkcje i spójny design

Monitory Beetronics posiadają szeroki zakres cech i funkcji przystosowanych do sal konferencyjnych i miejsc spotkań. Każdy monitor posiada opcję automatycznego włączania przy dostarczeniu zasilania lub sygnału wideo, co eliminuje konieczność ręcznej obsługi monitora i umożliwia oszczędność energii, zapewniając że monitory pozostają włączone tylko wtedy, gdy jest to potrzebne i że zawsze są gotowe do pracy.

W salach konferencyjnych i innych miejscach spotkań często wykorzystuje się monitory o różnych wymiarach. Wszystkie ekrany Beetronics posiadają jednak standaryzowane opcje łączności, a także spójny design i interfejs użytkownika. Dzięki temu istnieje możliwość swobodnego doboru monitorów o różnych wymiarach bez poświęcania łatwości obsługi i spójności wizualnej.

Sale konferencyjne i miejsca spotkań

Łatwość integracji

Metalowe ekrany Beetronics oferują możliwość integracji w dowolnym systemie dzięki wszechstronnym opcjom montażu. Dołączone listwy montażowe i łatwa do usunięcia obudowa umożliwia montaż w wielu konfiguracjach oraz płynną integrację w każdym otoczeniu.

Energooszczędne ekrany obsługują napięcie wejściowe w zakresie od 9 do 28 woltów i oferują możliwość instalacji bez dodatkowego chłodzenia bądź wentylacji. W rezultacie monitory są bardzo ciche i to nawet podczas długiego, intensywnego użytkowania.

Sale konferencyjne i miejsca spotkań

Doskonała jakość obrazu

Ze względu na możliwość pracy w różnych warunkach środowiskowych i przy zmiennym oświetleniu, czasami konieczne jest dostosowanie barw i parametrów obrazu. Proces kalibracji kolorów, kontrastu i jasności ekranu jest jednak bardzo łatwy, umożliwiając osiągnięcie pełnej czytelności obrazu w każdych warunkach.

Wszystkie nasze monitory i ekrany dotykowe wyposażone są w najnowocześniejsze wyświetlacze IPS, które zapewniają znakomitą ostrość obrazu wraz z szerokim kątem widzenia rzędu 178 stopni. Matowa powierzchnia ekran minimalizuje też efekt odblasków świetlnych, przez co obraz pozostaje w pełni czytelny nawet w nasłonecznionym otoczeniu.

Zobacz nasze produkty
4,9/5 z ponad 300+ recenzji
Darmowa dostawa
Zadzwoń pod numer: 022 397 04 43