Transport

Monitory do pojazdów, komunikacji zbiorowej i logistyki

Monitory spotyka się w wielu rodzajach pojazdów, w tym w ciężarówkach, metrze, karetkach pogotowia, transporcie publicznym, żurawiach załadunkowych i statkach. Wykorzystywane ekrany służą m.in. do wyświetlania interfejsu użytkownika, obsługi urządzeń, nawigacji, przedstawiania obrazu z kamer lub dostarczania innych informacji. Nasze monitory i ekrany dotykowe to wysokiej klasy sprzęt zaprojektowany specjalnie z myślą o tego typu zastosowaniach. Dzięki połączeniu inteligentnych funkcji, elastycznych opcji łączności i wiodącej w branży niezawodności, ekrany Beetronics zostały zintegrowane w wielu typach pojazdów i maszyn na całym świecie.

Transport
Transport

Energooszczędność i niezawodność

Wiele pojazdów wykorzystuje układy elektryczne o napięciu 12 lub 24 woltów, przez co niski pobór mocny zintegrowanych urządzeń ma w ich przypadku spore znaczenie. Wszystkie nasze ekrany zostały wyposażone w wysokiej klasy płytki drukowane obsługujące napięcia wejściowe w szerokim zakresie od 9 do 28 woltów. Monitory są też bardzo energooszczędne i przystosowane do zabudowy bez dodatkowego chłodzenia bądź wentylacji. W rezultacie monitory są bardzo ciche i to nawet podczas długiego, intensywnego użytkowania.

Każdy ekran produkowany jest z wysokiej jakości podzespołów, które gwarantują niezawodność działania przez długi czas. Dodatkowo, wytrzymały pojemnościowy wyświetlacz wielodotykowy obsługuje jednocześnie 10 punktów styku, umożliwiając niezwykle precyzyjną obsługę i komfort użytkowania. Przedni panel ekranu dotykowego jest wodo- i pyłoszczelny.

Transport

Elastyczne opcje montażu

Metalowe ekrany Beetronics oferują możliwość integracji w dowolnym systemie dzięki wszechstronnym opcjom montażu. Dołączone listwy montażowe i łatwa do usunięcia obudowa umożliwia montaż w wielu konfiguracjach oraz płynną integrację w każdym otoczeniu.

Oprócz montażu w zabudowie, większość monitorów posiada w pełni składaną podstawkę oraz przyłącze do uchwytu VESA z tyłu obudowy. Umożliwia ono montaż monitora na standardowym uchwycie ściennym w orientacji poziomej lub pionowej.

Transport

Doskonała jakość obrazu

Ze względu na możliwość pracy w różnych warunkach środowiskowych i przy zmiennym oświetleniu, czasami konieczne jest dostosowanie barw i parametrów obrazu. Proces kalibracji kolorów, kontrastu i jasności ekranu jest jednak bardzo łatwy, umożliwiając osiągnięcie pełnej czytelności obrazu w każdych warunkach.

Wszystkie nasze monitory i ekrany dotykowe wyposażone są w najnowocześniejsze wyświetlacze IPS, które zapewniają znakomitą ostrość obrazu wraz z szerokim kątem widzenia rzędu 178 stopni. Matowa powierzchnia ekran minimalizuje też efekt odblasków świetlnych, przez co obraz pozostaje w pełni czytelny nawet w nasłonecznionym otoczeniu.

Zobacz nasze produkty
4,9/5 z ponad 300+ recenzji
Darmowa dostawa
Zadzwoń pod numer: 022 397 04 43